Doç. Dr. Ayla Gökmen, Ankara, Dahiliye - İç Hastalıkları

Doç. Dr. Ayla Gökmen

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Ankara

Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma), Hemolitik Anemi, İdiopatik Pulmoner Hemosiderozis

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Söğütözü Caddesi,2165 Sokak No:6 Söğütözü 06520   Çankaya, Ankara
Medicana Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ayla Gökmen Hakkında

Ayla Gökmen Kimdir?

Doç. Dr. Ayla GÖKMEN, tıp eğitimini 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonra Ankara Numune Hastanesi'nden 2001 yılında İç Hastalıkları uzmanlığını, 2005 yılında ise Hematoloji yan dal uzmanlığını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi'nde görev yaparken Doçentlik kadrosuna atanan Doç. Dr. Ayla GÖKMEN, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana International Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ayla Gökmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ayla Gökmen kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Gökmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayla Gökmen için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Gökmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayla Gökmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ayla Gökmen Medicana Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ayla Gökmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ayla Gökmen Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır. Hiv testi, Splenektomi, Abdominal parasentez, Kolesterol testi, Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Lökoferez, Dgk(dışkıda gizli kan) testi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi), Fotoferez, Oksimetre alanlarında hizmet veriyor ve Lenf Bezi Kanseri (Lenfoma), Hemolitik Anemi, İdiopatik Pulmoner Hemosiderozis, İdiyopatik Trombositopenik Purpura (İTP), Kan Kanseri (Lösemi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ayla Gökmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ayla Gökmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayla Gökmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Gökmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ayla Gökmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Gökmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.