Doktorun Adresi

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara  Ankara
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayhan Dirim Hakkında

Ayhan Dirim Kimdir?

Doç. Dr. Ayhan Dirim, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayhan Dirim, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 01.04.2002)

Ayhan Dirim Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..r
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annemin böbreğinde görünen tümör sonrasinda Ayhan hocam ile tanıştık.Kısa zamanda başarılı ameliyet gerçekleştirdi.Olumlu yaklaşımı ve hastalara verdiği moral sayesinde süreci kolaylıkla atlattık. 07-06-2021

han..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çalışmasındaki titizlikle, hastaya ve yakınlarına olan müthiş insancıl yaklaşımıyla Ankara da gördüğüm bildim en iyi doktorlardan biri. Annemin açık nefrektomi ameliyatını sıfır sorun ile tamamlamış ve sonrasında çok titiz bicimde takibini yapmıştır. Doktorlugun sadece tıp diplomasindan ibaret olmadığını bize gösterdiği icin Ayhan Hocamıza sonsuz teşekkür eder ve hep dua ederiz... 19-01-2021

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ayhan Dirim tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ayhan Dirim kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Dirim ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayhan Dirim için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Dirim şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayhan Dirim ile anlaşmalı?
Ayhan Dirim kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Ayhan Dirim nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ayhan Dirim Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ayhan Dirim hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ayhan Dirim Üroloji, uzmanıdır.

Doç. Dr. Ayhan Dirim için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ayhan Dirim muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ayhan Dirim hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Dirim ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ayhan Dirim hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Dirim hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.