Doç. Dr. Aydın Çiledağ

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aydın Çiledağ Hakkında

Aydın Çiledağ Kimdir?

Doç. Dr. Aydın Çiledağ, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Çiledağ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 21.07.2004)

Aydın Çiledağ Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..ana
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın hocam koah hastalarınızdan emin temana ben. Size nasıl teşekkür edeceğimi inanın ki bilemiyorum. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Sizin sayenizde koah la mücadele etme arzum başladı. Pes etmiştim, bıkmıştım, yorulmuştum, yorgundum. Bana yeniden yaşama isteği kazandırdınız. Sizin yaklaşımınız telkinleriniz beni ayakta tutuyor, sabırla dinlemeniz aramanız sormanız ilgilenmeniz tam her şeyden ümidimi kesmişken sizi tanıdım. Sayın hocam bu kadar sevilmeniz inan ki boşuna değil harika mükemmel bir hekim çok iyi bir insansınız.Benim gibi tüm hastalarınızın tek umudu sizsiniz. Bizim için parlayan bir ışık, bir umutsunuz. Sizin sayenizde artık bir umudum var. Çünki siz varsınız. Adınız gibi aydınsınız, aydınlıksınız, umutsunuz, ümitsiniz bizlere yol gösterensiniz,İyiki varsınız. 18-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Aydın Çiledağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.