Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan

Dil Konuşma Bozuklukları - İzmir

Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Alternatif ve destekleyici iletişim, Disleksi (okuma bozukluğu)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Uzmanın Adresi

Korutürk Mh. Ekin Sk.  Balçova, İzmir
İzgi Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Baskın Demirpehlivan Hakkında

Baskın Demirpehlivan Kimdir?

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan, Dil Konuşma Bozuklukları alanlarında faaliyet göstermektedir. Baskın Demirpehlivan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları
 • Alternatif ve destekleyici iletişim
 • Disleksi (okuma bozukluğu)
 • Gecikmiş dil - konuşma
 • Motor konuşma bozuklukları

Baskın Demirpehlivan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Baskın Demirpehlivan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kardeşim adi ali

  83 doğumlu erkek kardeşim var yürüyor ama konuşma anlatma yok beynen yeni dogmuş bebek gibi verirsen yer vermezsen bakar tuvaletini bile anlatamaz götürmezlerse altına yapar eğitim şansı konuşma imkanı varmı sizce

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Isim hatırlamama

  Iyi günler benim sorunum tanıyalı 1 yıl olduğu ve neredeyse her gün yan yana olduğum arkadaşımın ara ara ismini unutuyorum ya da başka isimle sesleniyorum bunun sebebi sizce ne olabilir mantıklı bir açıklaması var mı bir soruna yol açar mı şimdiden teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan kimdir , telefon numarası nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti B Demirpehlivan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan için nasıl randevu alabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti B Demirpehlivan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan İzgi Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan Dil Konuşma Bozuklukları, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Beyin hasarına bağlı dil ve konuşma bozuklukları, Alternatif ve destekleyici iletişim, Disleksi (okuma bozukluğu), Gecikmiş dil - konuşma, Motor konuşma bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti B Demirpehlivan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dil ve Konuşma Terapisti Baskın Demirpehlivan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dil ve Konuşma Terapisti B Demirpehlivan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.