Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu, İzmir, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu

Çocuk Gelişim Uzmanı - İzmir

İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Oyun becerileri, oyuncak tercihleri, Boşanma süreci ve çocuğa etkisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Şair Eşref Bulvarı  Konak, İzmir
Yaşam Atölyesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı M Hasandayıoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı M Hasandayıoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu Yaşam Atölyesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Davranış bozuklukları, Dikkat bozukluğu, Fobilerden kurtulmak alanlarında hizmet veriyor ve İki yaş döneminin çocuk ve aile üzerindeki etkileri, Oyun becerileri, oyuncak tercihleri, Boşanma süreci ve çocuğa etkisi, Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Çocuklarda dil gelişimi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı M Hasandayıoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Meral Hasandayıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Çocuk Gelişim Uzmanı M Hasandayıoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.