Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete, Malatya, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete

Çocuk Gelişim Uzmanı - Malatya

Bebeklerde gelişim takibi ve gelişim desteği, Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Beslenme alışkanlıklarının kazandırılması ve yeme problemleri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Özalper Mah. Turgut Özal Bulvarı No:4 Yeşilyurt/Malatya  Yeşilyurt, Malatya
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hüseyin Mete Hakkında

Hüseyin Mete Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Mete, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

  • AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09 2018

Tecrübe: 2 yıl 1 ay

Yabancı Diller

  • İngilizce

Deneyimler

  • Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı
    10 2019 - Şu Anda
  • Özel Diyar Kardelen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
    09 2018 - 10 2019

Diplomalar ve Sertifikalar

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Mete ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Mete şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Çocuk terapisi, Çocuklarda yeme bozukluğu, Davranış bozuklukları, Denver gelişim testi, Dikkat bozukluğu, Fobilerden kurtulmak, Projektif testi alanlarında hizmet veriyor ve Bebeklerde gelişim takibi ve gelişim desteği, Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Beslenme alışkanlıklarının kazandırılması ve yeme problemleri, Büyüme Ve Gelişme Geriliği, Çocuk odaklı Aile Danışmanlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Mete ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Hüseyin Mete hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı H Mete hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.