Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk, Ankara, Çocuk Gelişim Uzmanı

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları, Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Uzmanın Adresi

Kızılırmak Mh. Ufuk Ünv. Cd. No:1 06510 Çankaya/Ankara  Çankaya, Ankara
Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Gizem Nur Şanlıtürk Hakkında

Gizem Nur Şanlıtürk Kimdir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk, Çocuk Gelişim Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Gizem Nur Şanlıtürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • OKAN ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11 2018

Tecrübe: 1 yıl 10 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  11 2018 - Şu Anda

Hobiler

 • Piyano Çalmak
 • Kitap Okumak
 • Çocuk Edebiyatı

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Boyum uzamiyor

  Merhaba hocam. ben 22.12.2003 doğumlu bir erkek çocuğum (16.5 yaş) boyumla ilgili rahatsızlık hissediyorum. arkadaşlarım benden uzunlar ve bu alay konusu oluyor. boyum 171-72 gibi bir şey. annem 159 babam 172. yaklaşık 2 senedir boy uzamam çok yavaşlamış durumda. geçen sene (1sene önce) çocuk hastal... devamı

  Doktor Cevabı:
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk kimdir , telefon numarası nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı G Şanlıtürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı G Şanlıtürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk Ufuk Üniversitesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. Davranış bozuklukları, Denver gelişim testi, Projektif testi alanlarında hizmet veriyor ve Bebeklik dönemi ve bağlanma süreçleri, Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları, Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma), Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği, Tırnak yeme ve Parmak Emme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı G Şanlıtürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Çocuk Gelişim Uzmanı Gizem Nur Şanlıtürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı G Şanlıtürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.