Çocuk Gelişim Uzmanı

Derya Karakaya

Çocuk Gelişim Uzmanı - Aydın

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Konuşma Geriliği, Sosyal Fobi, Aile içi pozitif ve etkili iletişim... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Baş çevresi

  Merhaba kızım 4.5 aylık 4 aylıkken doktora gittiyimizde baş çevresi 40.5 çıktı bi önceki ayda aynıydı tabiki ben endişeliyim kızımın baş çevresini ölçmek istiyorum fakat muzuranın metal kısmından mı bir sayısından mı başlamalıyım birden başlayınca 41 metali baz alınca 40.5 çıkıyo acaba hangisi doğru... devamı

  Doktor Cevabı:
  Çocuk Gelişim Uzmanı Derya Karakaya

  Çocuk Gelişim Uzmanı Derya Karakaya

  Merhaba çocuğunuzun başçevresi normal sınırlar içinde olduğunu düşünüyorum ama yine de boy, kilo ve başçevresi konularını doktorunuza danışınız. ölçümlerinizi siz değil doktorunuz yaparsa doğru sonuç alabilirsiniz.

 • Bebek gelişimi

  Derya hanım,bebeğim 16 temmuz itibariyle 9 ayını doldurdu. 8.200 gr.boyu 70 cm.geçen aydan beri 50 gr.almış hiç büyümüyor sanki nasıl beslemem gerektiği konusunda ne yapmam gerektiğini tam öğrenmiş değilim,nasıl bir beslenme programı uygulamalıyım bilmiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum. son göt... devamı

  Doktor Cevabı:
  Çocuk Gelişim Uzmanı Derya Karakaya

  Çocuk Gelişim Uzmanı Derya Karakaya

  Endişe edilecek bir durum yok. bebeğinizin büyümesi normal. özel yiyecekler hazırlamınıza da gerek yok. evde pişirmiş olduğunuz yemekleri bebeğinizin yiyebilceği duruma getirerek(püre gibi) verebilirsiniz.anne sütünede devam ediniz. iyi günler..

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Derya Karakaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.