Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık

Çocuk Gelişim Uzmanı - Tekirdağ
5.0

Kardeş kıskançlığı, Zeka Geriliği (Mental Retardasyon), Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma)

5.0

“Öncelikle güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok ama çooook teşekkür ederiz kızımın Binnaz ablası,a...” Devamı

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz UYANIK İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nden lisans eğitimini onur öğrenci ünvanıyla 2018 yılında tamamlamıştır.Bakırköy Mazhar Osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesini psikiyatri bölümü ve kreşinde, Silivri Aydede kreşinde, Özel Silivri Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde, Özel Arya Anaokulunda stajlarını başarı ile tamamlamıştır.

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz  UYANIK ,Tekirdağ Çorlu'da bulunan Mina Çocuk Gelişim ve Danışmanlık Merkezi'nde hizmet vermektedir.

MİNA ÇOCUK GELİŞİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ
ALİ PAŞA MAH 18 MART CAD. FEDAİ OZKUL APT NO :33 /1 Çorlu, Tekirdağ Çorlu/Tekirdağ
Hizmetler
Çocuklarda yeme bozukluğu Çocuklarda zeka testi Davranış Bozuklukları Denver gelişim testi Devamı

Hakkında

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz UYANIK İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü'nden lisans eğitimini onur öğrenci ünvanıyla 2018 yılında tamamlamıştır.Bakırköy Mazhar Osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesini psikiyatri bölümü ve kreşinde, Silivri Aydede kreşinde, Özel Silivri Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde, Özel Arya Anaokulunda stajlarını başarı ile tamamlamıştır. Devamı

İlgi Alanları

Kardeş kıskançlığı Zeka Geriliği (Mental Retardasyon) Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma) Tipik ve atipik gelişim gösteren çocuklarda Gelişim Desteği Tırnak yeme ve Parmak Emme Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
Sin*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle güler yüzünüz ve samimiyetiniz için çok ama çooook teşekkür ederiz kızımın Binnaz ablası,ailemizin güzel gelişimcisi. Biz Binnaz hanım ile kızımın gelişiminin ne durumda olduğunu merak edip alanında uzman birini ararken bulduk.İyiki de tanımışız sizi. Şükür gelişimimiz gayet iyi durumda. Biz Binnaz Hanım sayesinde problemlerimizi, kritik zamanlarımızı sorunsuz atlatıyoruz. En çokta herzaman saat kaç olursa olsun bize dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz güzel gelişimcimiz.İyiki siz :)

ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Binnaz Hanımla tanışana kadar çocuğumu ve kendimi nasıl yıprattığımı bir ben biliyorum.Hani iyi ki deriz ya bazı durumlar için işte bizim Binnaz hanımla tanışmamız ben gerçekten İYİKİMİZ Binnaz hanım.Çocuğum 5 yaşında ve hala tuvalet problemimiz vardı. Gerçekten nereye gitsek bir çözüm bulamadık bu problemimize. Binnaz hanım sağolsun güler yüzlü ve samimiyeti ile problemimizin üzerine çözüm olarak doğdu. Oyun terapisi ve aile tutumlarını düzenleyerek çok şükür tuvalet problemimiz kalmadı. Burada anne baba olarak hatalarımızı da görmüş olduk tabi.İyiki tanımışız iyiki yüler yüzünüz var Binnaz hanım bir kere daha çok teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık ile nasıl iletişime geçerim?

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık MİNA ÇOCUK GELİŞİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Çocuk Gelişim Uzmanı Binnaz Uyanık Çocuk Gelişim Uzmanı uzmanıdır. Kardeş kıskançlığı, Zeka Geriliği (Mental Retardasyon), Tuvalet alışkanlığı kazandırma ve problemler(enürezis, enkprezis, kaka tutma) alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda yeme bozukluğu, Çocuklarda zeka testi, Davranış Bozuklukları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube