çs
Soru Sahibi
5 Şubat 2021 11:15

Zoretanine kusma yapmaması normal mi

Merhabalar,5 yıl önce aknetrent kullanmıştım 2 haftada sivilce,burun kanaması yapinca bırakmıştm,şimdi zoretanine başladım 1.ayim bitti hiç sevilce çıkmadı sadece kuruluk oldu,kusma yapmaması normal mi,yoksa ilacın etkisi olmuyor mu,bu konuda endişelerim var doktora ilacımı değiştirmek isteğimi söyledim (aknegen) hangi ilaçla basladiysak onunla devam etmeliyiz dedi.En etkili hangisi,ilacımı değiştirmeliyim mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Kusma durumu herkeste gördüğümüz bir durum değil. Merak etmeyin. Zoretanin ve aknegen muadil ilaçlar olup değiştirmenizde değişiklik yok

26 Mart 2021 18:25