8 Mayıs 2024 11:13

Zona

İyi günler hocam kolay gelsin. Zona hastalığı var bende zostex,benexol, dextrocin krem kullanıyorum. Duyum aldım dextrocin krem zona hastalığı tedavisinde kullanılmaz diye. Bu kremi kullanmaya devam edeyim mi etmeyeyim mi etmemem gerekirse önereceğiniz bir krem var mı şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi günler infeksiyo kapmasın diye kullanılabilir asiviral krem de alın gün içide 2 kez dextrocin 2 kez asiviral kullanabilirsinizgeçmiş olsun

9 Mayıs 2024 08:45