AD
Soru Sahibi
8 Mart 2018 19:55

Zerotanin Hamilelik

Hocam ben zerotanin kullanırken hamile kaldım. Genel muayene için doktora gitmiştim doktor 4 buçuk haftalık hamile olduğumu söyledi. Hamileliğimi sonlandırmam gerektiği söylendi ama ben böyle birşey kesinlikle düşünmüyorum. Sağlıklı bir bebek için hiç umut yok mu i? Ne yapabiliriz? Yardım istiyorum?

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bu ilacın fetus uzerinde yüzde 30dan fazla riski var Doktorunuz bunu demek istemiştir Bu durumda size kimse böyle bir riski alın diyemez 4.5 hafta olduğu için ultrasonda bir bulgu olmayabilir Bu nedenle siz öncelikle devlet yada üniversite hastanesine gidin oradaki uzmanlarla yüz yüze görüşün internet bu konuda çare olamaz

9 Mart 2018 07:52