MT
Soru Sahibi
11 Temmuz 2020 22:29

Zehirlenme ve bağırsak

Merhaba.üç ay önce termometrenin cıva buharı beni zehirledi.idrarda ve kanda cıva miktarı çok yüksek çıkmadığı için tedavi yapılmadı.o günden sonra karın krampları ve ishal oluyordum.bu durum zamanla azaldı ve ayda bir iki kere ishal oluyorum.ancak sol karın tarafında zaman zaman ağrı oluyor.merak etdiyim eğer cıva bağırsakda bir hasara yol açtıysa zaman içinde yukarı doğru irerleyerek beynimde de hasara yol açarmı?geçte olsa bağırsağımı yıkatmalımıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mustafa Benekli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Onunda bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum. Bir gastroentrolojı uzmanına görünebilirsiniz

23 Ağustos 2020 17:31