US
Soru Sahibi
16 Aralık 2021 19:32

Yuzde kızarıklık

Merhabalar hocam bi soru cevabinizda okududugum için yaziyorum bende akne tedavisi oldum ilaci birakali 7 ay olucak yuzumun bazı bolgelerinde kızarıklık oluşmaya başladı sürekli artıp azalıyor bunun sebebi nedir ve bu kalici bir sorunmu. Zamanla geçmez mi

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)

Yüzünüzde oluşan kızarıklığı görmeden sebebi ve gidişatı konusunda yorum yapmam doğru olmaz

22 Aralık 2021 17:15
Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Uzm. Dr. Özlem Özbilir Dermatoloji

Yazar toplam 521 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Neden oluyor Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Zoretanın Tedavisi Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Aknetrend tedavisi Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Yuzde kızarıklık Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Dudak şişliği Uzm. Dr. Özlem Özbilir
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Doç. Dr. Okan Aksoy Dermatoloji
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube