ma
Soru Sahibi
25 Temmuz 2020 09:10

Yumurtanın ters dönmesi

Hocam 24 yaşında bekarım.cikolata Kistim var.yumurta rezervim az olduğu için yumurtaları mı dondurmak için geçen hafta karindan yumurta toplama işlemi yapıldı.iç kanama geçirdim.yumurta toplamak için kullandigim tedavilerden dolayı yumurtalarım hala büyükmüş. Yumurtanın ters dönme ihtimali varmış.bende şehir dışına çıkacağım.herhangi bir sorun olur mu yumurtalarin dönmemesi için önlem almam gerekiyor mu.yasak olan şeyler varmı. Hocam.yumurtalarin ters dönme ihtimali fazla mı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alparslan Baksu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Böyle bir durumda yakın takipte olmanız gerekir. Cinsel beraberlik yasak, spor yapmak yasak

25 Temmuz 2020 10:31