AR
Soru Sahibi
27 Kasım 2018 15:47

Yenidogan Sarilik

Meraba hocam geçen ay vitale de dogum yaptım 1 aylik oglum var sariligi gecmedi.gecmesi için ne yapabilirim sarilik 12

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilge Ateş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Öncelikle uzamış sarılık sebeplerinin araştırılması gerekiyor, bunlarda sorun yoksa sarılığı düşürmek için özel bir tedavi uygulamıyoruz. Anne sütü sarılığının tamamen normale dönmesi 3 ayı bulabilir.. Sağlıklı günler dilerim...

27 Kasım 2018 21:07