EF
Soru Sahibi
14 Kasım 2017 20:14

Yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba ben bugün diş hastanesine gittim diş köküm dışardaymış ve kemik erimesi başlamış dediler kendileri yeterli olmadıkları için ünüversiteye gitmememi sölediler fakat ben nereye gideceğimi bilmiyorum yüzümde çene kısmımı takip ettğimde yüzümde o kısımda dışardan belli olan sertlik var beze gibi yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Müge Kökdamar (sandıkçıoğlu)
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ne gidip göstermenizde fayda var. Geçmiş olsun.

15 Kasım 2017 17:45