UM
Soru Sahibi
31 Mayıs 2018 00:47

Gülüş estetiği

Merhabalar hocam benim ağzım normal bir insana göre küçük ve dudaklarım ince gülerken dudaklarım kapanıyor istemiyerek oluyor dişlerim gözükmüyor ve çok kötü görünüyor tedavisi varmı yardımcı olursanız sevinirim bu arada yaşım 22 şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Müge Kökdamar (sandıkçıoğlu)
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba Muhammed, Ortodontik tedavilerin artık yaşı kalmadı. Her yaştan hastayı tedavi edebiliyoruz diyebilirim. Tanımladığın sorunun için muayene etmeden kesin bir şey söylemek hem zor hem de yanlış olur. Sevgiler

31 Mayıs 2018 10:31