ny
Soru Sahibi
23 Eylül 2013 08:51

yardım edinn lutfenn

hocam iyi gunler..yaklasık bir hafta önce alt cene ve aynı hızadakı dort dişin agrsı sıkayetıyle diş doktoruna gittim dişlerimde problem yoktu cene filmi cekildi ve antibiyotık tedavisi basladı.cene fılmınde cenemde bı lezyon oldugu ve cene cerrahına gıtmem gerektıgı solendı.istanbulda ıkı hastanede bulabıldım onlarada hala randevu alamadım..bu surecte cenem onden alta dogru şişti agrılar azalmadı suan ise sag tarafıma dogru şişlil yayılıyor..buarada hala antıbıyotık kullanıyorum bana yardımcı olun lutfen cene cerrahınamı gıtmelıyım yoksa baska bı bolumemı?buarada 12 senedır rasıtızm hastasıyım tedavı goruyorum tskkurler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Faruk Safa Başaran
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

merhaba, ,öncelikle geçmiş olsun, bir cene cerrahına görünmeniz şart gibi,yakınsanız çapa tıp fakültesi içindeki dişhekimliği fakültesine başvurun birinci kattaci cerrahi servisine randevu almadan gidin çünkü durumunuz acil. bakırköye yakınsanız bizim polikliniğede baş vurabilirsiniz sizi yönlendirir adınıza randevu alabilirim.burada halledeceğimiz bir konu ise tedaviniz gerçekleşir.geçmiş olsun dileklerimle... cevabınızı bekliyorum.

26 Eylül 2013 18:39