BD
Soru Sahibi
15 Mayıs 2013 15:14

çene kayması

Mrb hocam benim 3 dişimin altında kist oluşmuştu..marmara üniversitesinde tedavi gerçekleşti.. daha sonra çenem ağırmaya başladı gittiğim dr çenemde kayma olduğunu söledi açıkçası korkuyorum tedavi olduğum yer hala şiş ve arka dişlerim konuşurken zorlanmama ve ağrıya neden oluyor naapmalıyım .. nasıl bir tedavi olmalı.. tşk ederim saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Faruk Safa Başaran
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba derya hanim, marmarada anladigim kadari ile size kanal tedavileri uygulanmis. Hemen bir panoromik goruntu alinip incelenmesi gerekmekte, size tavsiyem tekrar marmaraya gitmeniz. Orada mumkunsa cene cerrahiye bas vurmanizdir. Gereken neyse yapilacagindan eminim. Gelismelerden haberim olursa sevinirim. Saglikla kalin.

15 Mayıs 2013 15:54