ES
Soru Sahibi
23 Ağustos 2012 20:04

yanlızlık

ben 17 yaşındayım ve lise 3 e geçtim babamın tayini yüzünden bursadan izmire taşınıyoruz 2 ben başka bi okula gidicem ve arkadaş bulamamaktan yanlız kalmaktanm korkuyorum beni aralarına almazlar diye sonuçta onlarıun orda arkdaş grupları var yanlız kalıursam okulda 2 sene nasıl geçer ve derslerimde etkilenir kötü olur diye korkuyorum yardım ederseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Simal merhaba, degisiklikler her zaman kaygi vericidir; cunku belirsizdir. Bu okula basladigin zamani, simdi cok iyi tanidigin arkadaslarinla ilk tanistigin ani hatirla. Simdiki kadar rahat hissediyor muydun onlarla birlikteyken? Yeni girecegin ortam da bir sure sonra yeni olmaktan cikacak, elbette iyi anlasacagin kisiler de taniyacaksin. Kaygin giderek azalacak ve o ortamlarda da rahat olmaya baslayacaksin. Sadece biraz zaman gerekli, bir de olumlu ve isine yarayacak dusunceler..

23 Ağustos 2012 23:20