EA
Soru Sahibi
17 Aralık 2017 00:27

Yanlış ilaç kullanımı

Hocam öncelikle Merhaba.Ayaklarlarım çok soğuk oluyor ama sürekli.bacaklarımda kramp oluyor.Çevremdekiler bu aralar anlamada zorluk çekiyorsun diyor.Özellikle sabah uykudan kalkarken ayaklarım ve ellerim soğuk oluyor.Şikayetlerim grip ilacı diye yanlışlıkla 'Diderali' isimli ilaçı bir gün kullanıp aniden bırakmam ile başladı.Hangi bölümde muayene olmalıyım?Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Dideral basit bir çarpıntı ilacı olarak bu şikayetlere neden olmaz. Öncelikle kardiyoloji bölümü ile muayene başlamanız yeterlidir. Sağlıkla kalın.

17 Aralık 2017 14:03