dg
Soru Sahibi
25 Ekim 2019 16:38

bulamıyorum

merhabalar tansiyon yüksekliği sebebi ile ilgili hafif bir felç geçirdim 1 yıl oldu şu an iyiyim fakat enson çekildiğim beyin emarında nöroloji doktorum beyinden kalbe giden ana damarımda kireçlenme olduğunu söyledi bu çok kötümüdür ne yapmalıyım. doktor korkumda var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Çok ciddi bir sıkıntı olup olmadığı muayene sonucu karar verilir. Ama anlatım tarzından ilaç ile takip olunacak bir durum gibi gözüküyor. Sağlıkla kalın

16 Aralık 2019 09:13