ES
Soru Sahibi
24 Ağustos 2015 01:18

Yağ Oranı Azaltma

Merhaba efendim ben 17 yaşında 1.73 boyunda 65 kiloyum vücüdumda karın kasları örten kalın yağ tabakası var özellikle de alt karın bölgesi zayıf olmama rahmen sıktığımda bir avuç yağ geliyor elime bu durumdan rahatsızım çok dengesiz beslenirdim fakat kendime çekidüzen verdim.Kasları eritmeden yağ oranını azaltmak için neler yemem ve yapmam gerekiyor. Bir Diyet programı önerebilirmisiniz. Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

ağırlık çalışarak ya da direnç egzersizleri yaparak kilonuzu koruyarak kas kitlenizi artırabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için pilates bu konuda çok faydalı bir egzersiz türü

24 Ağustos 2015 10:41