TB
Soru Sahibi
25 Temmuz 2020 15:01

Vitiligo tacrolin krem etkilimi

27 yasindayim hocam 15 yildir hasimato guatr hastasiyim 3 sene oncede genital bolgemde 2 parca beyaz leke olusdu 15 gun incede dudagimin kenarinda oldu doktora gittigimde vitiligo dedi tacrolin 0.1 yatarken beyaz olan yerlere surmemi soyledi bu krem faydalimi onericeniz baska krem varmi yayilmasindan korkuyorumda kremi surdugumde dudak kenarimda uyusma karincalanma oluyi normalmi bu beyaz olamayan dudak kenarima sursem zarari olurnu cvp verirseniz sevirim teskkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, tacrolin ben de vitiligo tedavisinde öneriyorum. etkili ancak vitiligo da başarı şansı %60-70, uzun süre kullanman lazım. Doç. Dr. Berna Aksoy, Dermatoloji *** *** ** *** *** **

29 Temmuz 2020 15:02