am
Soru Sahibi
25 Temmuz 2014 10:13

venöz yetmezliği ve arteryal yetmezlik

iyi günler hocam, benim sorunum istediğim sertleşmeyi sağlayamamak, üç defa renkli dopler yaptırdım, ilkini 2002 de yaptırdım sonuç venöz yetmezliği çıktı. ikincisini 2003 de yaptırdım sonuç venöz yetmezliği çıktı. üçüncüsünü ise 2009 de yaptırdım sonuç, bilateral venöz ve arteriyal yetmezlik çıktı. yaş 30, 8 yıldır evliyim.hafta da iki defa cinsel birleşme oluyor.ama tam sertleşmiyor, şimdiye kadar bu şekilde idare ettik. ed 1000 tedavisi için üroloji doktoruna gittim skorlama yaptı, 18 çıktı, faydası olabileceği söyledi, uygulama konusunda kararsız kaldım. tabbi psikolojik sorunlarım da çok fazla, performans kaygısı, aşırı takıntı, sürekli endişe, tedirginlik, cinsel korku, aşırı cinsel isteksizlik gibi pek çok sorunlarım var. iki yıl önce psikiyatri doktoruna gittim, sorunumun performans kaygısı olduğunu söyleyip, welbutrin ve desyrel adlı ilaçları verdi. hen sertleşmeye, hemde erken boşalmaya çok faydası oldu ama yan etkilerinden dolayı ilaçları bıraktım.cinsel uyarı bozukluğu sorunu da yaşıyorum, karşı cinse hiç ilgi duymuyorum çok nadir ilgim olduğu zaman istediğim sertleşmeyi sağlıyorum. hocam sizce benim asıl sorunum nedir, nasıl bir tedavi yolu önerirsiniz. çok zor durumdayım, eğer bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. çok teşekkür ederim.

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Sizin de anlattığınız gibi sizin sorununuz daha çok psikolojik,spor yapın ,sigara içmeyin yararlandığınız ilaçları kullanın karşı cinsle ilgili sorunları bir evlilik uzmanına danışabilirsiniz.

25 Temmuz 2014 11:17
am
Soru Sahibi

hocam ALLAH sizden razı olsun, bana bir umut verdiniz, hocam kafam bu renkli doplerlere takıldı, üç defa yaptırdığım renkli doplerlerin hepsinde venöz yetmezlik çıktı eğer sorunum psikolojik ise bu renkli doplerlerde neden venöz yetmezlik yazıyor.bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim, iyi günler dilerim.

26 Temmuz 2014 09:57

Sertleşeme sırasında bir miktar kan kaçıyor anlamı bu ama böyle bir sorun ciddi olsa siz ilaçlardan fayda görmezdiniz

26 Temmuz 2014 11:58
Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert Üroloji

Yazar toplam 7639 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Varikosel teşhisi Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Testis torsiyonu Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Testis torsiyonu sonrası Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Akdeniz atesi Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Dansite Değeri Prof. Dr. Mehmet Şevki Sert
Üroloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Facebook Twitter Instagram Youtube