TT
Soru Sahibi
24 Ağustos 2021 03:40

Venoz yetersizlik

İYİ ÇALIŞMALAR HOCAM 31 YAŞINDAYIM EREKSİYON SIKINTISI CEKIYORUM CIALIS 5 MG ICTIM BAZEN FAYDA EDIYOR BAZEN DE HIC FAYDA ETMİYOR VIAGRA VS ILACLAR ISE YARIYOR RENKLİ DOPPLER SONUCUNDA VENOZ KACAK ÇIKTI SOK DALGA TEDAVİSİ ISE YARAR MI AMELİYATSIZ TEŞEKKÜRLER

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar, öncelikle çok geçmiş olsun. Şok dalga tedavisi daha çok atar damar tıkanıklıklarında işe yarar. Ancak sizde de denenebilir.

29 Ağustos 2021 09:44
TT
Soru Sahibi

Hocam saygılar estw 4 seans sok dalga tedavisinde tedaviye olumlu yanıt verdim ilk seanstan itibaren ereksiyon sıkıntısı çekmedi son seansı da bitirdim venoz kaçak sıkıntım bitmismidir acaba aynı sorunu yaşar mıyım faydası 1-1.5 ay sonra etkisi oluyormuş şu an son seanstan sonra sabah ereksiyonum da bitti ereksiyon sıkıntım da bitti saygılarımla...

12 Eylül 2021 13:14

ESWT'nin uzun dönem sonuçları net değil ancak genç yaştaki hastalardaki olumlu etkisinin daha uzun süreli olması beklenir. Sağlıklı günler dilerim.

13 Eylül 2021 13:43