be
Soru Sahibi
20 Nisan 2020 01:23

Vajinusmus

Doktor hanın merhaba Benım sorunum vajınusmus hastasıyım esımle bırlıkte olamıyoruz hersey guzel ama bırlesme anında kendımı ıstemsız kasıyorum.lutfen yardımcı olurmusunuz.evlılıgım bosanmaya gıdecek kadar kötuye gıdıyor.çok mutsuzum. Vemcaın dıye bır sprey duydum sızce bunu kullanmak basarı saglar mı vajına ıcın sorun olurr mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Fadime Demircan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Lokal anestezik krem ve jel kullanabilirsiniz, ama cinsel terapiste de görünmenizi öneririm.

23 Nisan 2020 13:48