KG
Soru Sahibi
11 Kasım 2020 18:19

Hamilelik haftası

Merhaba doktor hanım ben en son 19 Eylül’de adet oldum adetim 23 Eylül’de bitti o zamandan beri hamileyim 1 kez doktor kontrolüne gittim kese oluşmuş 15 gün sonra tekrar gel kalp atışına bakalım dedi acaba hamileliğimin şu an kaçıncı haftasındayım kendim hesapladığımda 8. Haftada olduğumu öğrendim gerçekten öylemi birkaç kez mide bulantım oldu ama 5-10 saniye sonra geçti hiçbir şekilde kusma vs. Mide sorunum olmadı daha başlamaz mı yoksa bu konuda şanslımıyım

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Fadime Demircan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

son adet tarihinize göre hesapladığımızda 8 haftalık görünüyor, dojktora ne zaman gittiğinizi söylememişsiniz, geç döllenme olabilir.

13 Kasım 2020 10:04
KG
Soru Sahibi

10 Kasım’da doktora gittim bide 8kasımda hafif kahverengi akıntı gelmeye başladı doktora söyledim progestan yazdı ama bazen akıntı yoğun oluyo bazen çok az oluyo doktor eğer adet kanaması gibi yoğun olursa acile gel dedi ama bana göre yoğun değil 1-2 tane kaşığı dolduracak şekilde her gün geliyor ağrım da yok

13 Kasım 2020 17:16
Op. Dr. Fadime Demircan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Takiplere devam edin o zaman.

17 Kasım 2020 14:28