TS
Soru Sahibi
19 Ağustos 2020 23:02

Vajinada Istek

Hocam merhabalar ben vajinamda surekli istek, uyari hissediyorum ve gunun her saatinde oluyor neredeyse bu neyden kaynaklidir? Psikolojik midir yoksa fiziksel olarak bir hastalik midir, tedavi edilebilir mi cook tesekkur ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

aşırı cinsel istek bir hastalık degil aşırı uyarılma durumu görülen objeler ve zihnin sekse kanalize olması bu durumu yaratıyor iş temponuzu ve meşguliyetlerinizi artırın

20 Ağustos 2020 09:07
TS
Soru Sahibi

Cok tesekkurler hocam peki idrar yolu enfeksiyonu vajinada sizi yapar mi acaba?

20 Ağustos 2020 10:13
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

çoğu kere yapmaz muayene olmalısınız

20 Ağustos 2020 21:26