eh
Soru Sahibi
6 Ekim 2015 15:03

uykuda horlama diş gıcırdatma ve ağız şapırdatma

Merhaba hocam.Yakinda evlenecegim.evlenecegim.bey'in uykuda horlama diş gıcırdatma ağız şapırdatma gibi bozulluklari var.bu onemli bir sorun bizim icin.acaba tedavisi varmi varsa nereye başvuracağız.Bu konuda yardımcı olur ve bilgilendirirseniz.cok sevinirim,Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

önce kbb doktorları, horlama tedavisi yapan klinikler, diş hekimleri, sonra da psikiyatr ve psikologlar a gitmelisiniz. ağız ve dil yapısı, diş yapısı bakılır. kişilik özellikleri, duygusal durumu vb değerlendirilir. Hangi alanda ne gerekirse yapılır. mutluluklar diliyorum

6 Ekim 2015 16:11