BH
Soru Sahibi
24 Eylül 2021 16:11

Urowlometri

Merhaba hocam yasim 32 ben urowlometri yaptirdim sonuc soyle degerlendirirseniz ortalama akis hizi:11ml/s maksimun akis hizi:16.4ml/s iseme suresi:45 saniye miktar 488ml bu degerler ne anlama geliyo normalmi acaba

2 cevap
Cevaplar (2)

İdrar akım hızı yavaşlamış ve süresi uzamış. Darlık olabilir. Tetkik ve tedavi gerekir. Randevu alarak gelirseniz yardımcı olurum.

24 Eylül 2021 17:36
BH
Soru Sahibi

Tesekkur ederim cevabiniz icin hocam bende kronik prostatit var bu yuzden idrar akim yavaslar mi urowlemetride ben sistoskopi yapmistim darlik yoktu

7 Ekim 2021 11:34

Olabilir

7 Ekim 2021 12:32