ab
Soru Sahibi
20 Aralık 2017 00:56

ultrason sonucum

merhabalar 19 yaşındayım ultrason sonucuma göre sağ meme saat 11-12 hizasında 7,5*5,5 mm boyutlarda heterojen hipoekoik alan izlenmiştir.(FA?) . Benzer bir lezyon pektoral kas komşuluğunda saat 1 hizasında 15*5 mm boyutlarda izlenmektedir. sonucum nasıl sizce ne yapmalıyım 3 ay sonra tekrar gidicem

1 cevap
Cevaplar (1)

yaş itibari ile fibroadenomlar sık olarak görülebilmektedir 3 ay sonra kontrolde büyüme yoksa 6 ayda bir usg ile kontrol yeterlidir. Geçmiş olsun

16 Ocak 2018 14:40