20 Mayıs 2019 16:42

Ultrason sonucu

Merhaba benim göğsümde ve koltuk altimda şişlik vardi , ultrason çekildim , ultrason sonucum şöyle ; Her iki meme slekroze yapida izlenmektedir . Her iki memede sınırları ayırt edilebilen kistik ya da solid yer kaplayıcı oluşum saptanmamıştır . Her iki aksillada patolojik boyutta lenf nodu saptanmamıştır . Sağ meme saat 4 düzeyinde ele gelen şişlik düzeyinde ; cilt altında yerleşimli 5.2 mm boyutta yoğun içerikli enfekte sebase kist izlendi . Hocam degerlendirir misiniz bir de koltukaltimdaki şişliğin de belirtilmesi gerekmiyor muydu

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sonuca göre muayenenizi de yapmam gerekiyor. Tedavi gerekebilir. Geçmiş olsun

20 Mayıs 2019 18:15