KE
Soru Sahibi
3 Mart 2011 11:26

tşk doktor bey peki 2 günlük perhiz bu sizce 4 günlük perhizden sonra veril

tşk doktor bey peki 2 günlük perhiz bu sizce 4 günlük perhizden sonra verilse artış olurmu sperm sayısında birde eşimde olan iltihap beni etkilermi çünkü korunmayı bıraktığımızdan beri kasıklarımda ağrı var hep .

1 cevap
Cevaplar (1)

İYİ GÜNLER, UYGUN PERHİZ SÜRESİ 72 SAATTİR. BU TÜR ENFEKSİYONLAR GENELDE BULAŞICIDIR VE SİZİN ŞİKAYETLERİNİZİN SEBEBİNİ AÇIKLAR. AYRICA EŞİNİZDEKİ ENFEKSİYONUN NEDENİ SİZ DE OLABİLİRSİNİZ. DR. NECMETTİN ATSÜ

3 Mart 2011 11:29