dt
Soru Sahibi
18 Haziran 2018 00:48

tsh degeri

hocam merhaba 40 gunluk bi bebegim var topuk kaninda tsh degeri yuksek cikti ve ilac kullniyruz kontrole gttigimizde doktorumuz herseyin normal degerlerin düzeldigini soyledi ama 3 yasina kadar bu ilaci kullanacaz dedi. ilaci kullnmak cok istemiyruz kucuk oldugu icin peki kullanmasak bisey olur mu

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Tuba Doğan, branşım çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi. Bu konuyu çocuk endokrin uzmanlarına sormanız doğru olur. Sağlıklı günler dileğimle.

20 Haziran 2018 09:20
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Tuba Doğan, branşım çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi. Bu konuyu çocuk endokrin uzmanlarına sormanız doğru olur. Sağlıklı günler dileğimle.

20 Haziran 2018 09:20
dt
Soru Sahibi

hocam 44 gunluk bi kizim var dogdugunda 3 kiloydu suan ki kilosu 4480 kilosu sizce iyimi sadece anne sutu veriyrm biraz daha kilo almasi icin ne yapmaliyim

20 Haziran 2018 16:59
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Tuba Doğan, daha önce başka bir sorunuza verdiğim cevapta yazdığım gibi, branşım çocuk cerrahisi ve çocuk ürolojisi. Bu tür sorularınızın cevabını çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlarından almanız doğru olur. Sağlıklı günler dileğimle.

20 Haziran 2018 21:58