ÖÖ
Soru Sahibi
26 Ekim 2021 13:35

İç çamaşırındaki leke

Merhabalar oğlum 10 yaşında bebekliğinden bu yana idrarından iç çamaşırına pudra gibi leke değiyor tahlilleri yaptırıyoruz ama hiç bir şey çıkmıyor sebebi ne olabilir? Teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Özlem Kulluk, öncelikle geçmiş olsun diyorum. Böyle bir sorun halk arasında "kum dökme" denilen duruma benziyor. Oğlunuzun bir uzman hekim tarafından muayenesi ile birlikte ayrıntılı idrar tetkiki, ultrasonografi incelemesi ve ardından gerekebilecek başka tetkikler yapılmadan bu durumun nedenini söyleyebilmemiz mümkün görünmüyor. Sağlıklı günler dileğimle.

27 Ekim 2021 10:45
ÖÖ
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam bölüm olarak ürolojiye mi gidelim Niğde de yaşıyoruz bu bölümden sonuç alamıyoruz önereceğiniz başka bir bölüm il var mı bu konuda

28 Ekim 2021 20:22
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Çocuk ürolojisine ya da çocuk nefrolojisine. O da yoksa çocuk cerrahisine. Bu uzmanlar Niğde'de yoksa Adana'da hepsinden de var.

28 Ekim 2021 20:57