EC
Soru Sahibi
29 Mart 2019 19:47

Troidlerimin tamamının alınması şart mı

Hocam ben 20 yaşındayım troid nodülüm vardı ben şişlik hissettim çok az ve hemen doktora gittim ameliyat olmam gerekti sağ ve orta taraf alındı tabi biyopsi yapıldı temiz çıktı iyi huylu. Ameliyattan sonra çıkartılan troid patolojiye gönderildi ve sonuç kanser riski taşıyormuş. Tamamını almaları gerektiğini söylediler troidlerimin. ve tekrar ameliyat olacam tabiki doktoruma güveniyorjm ama sizinde yorumunuzu almak isterim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunmakla beraber tedavi sürecindeki bir hastaya resmi raporlarını görmeden yorum yapmak doğru değil.ayrintili bir şekilde raporlariniz üzerinden konuşabiliriz.

30 Mart 2019 02:01