AS
Soru Sahibi
12 Mart 2019 21:04

Trigeminal nevralji

Merhaba Tuncay bey, sağ tarafımda kulak bölgesinin üst tarafında 2015 yilindan beri süregelen zoklama şeklinde ağrı mevcut.Ayrica sağ alt çene bölgesinden iki kez dis Implant çıkarma ameliyatları oldum. Bu ağrıdan dolayı nöroloji bölümünde ağrı için çeşitli ilaç tedavileri gördüm . Aynı zamanda mikrovaskuler dekompresyon ameliyati oldum. (Ocak 2019) buna ragmen agrilarim siddetli bir sekilde devam etmektedir. Acaba bu agriya farkli bir tedavi yontemi mumkun müdür? Teşekkür ederiz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tuncay Kaner
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Trigeminal nevralji hastalığında yapılması gerekli tüm işlemler size uygulanmış. Ameliyatınızı gerçekleştiren ekip ve tedavinizi sürdüren Nöroloji uzmanları ile takibinize devam edin. Sağlıklı günler dilerim...

11 Nisan 2019 11:12