YS
Soru Sahibi
24 Temmuz 2020 11:37

Tetik nokta enjeksiyonu

Merhaba dr bey. Priformis sendromu ve kalçada ki kas sorunları yüzünden 45 gün önce tetik nokta enjeksiyonu yapıldı. Doktor prifromisin 2 yerine ve gluteus medius kasina toplam 40 mg triamsinolon depo kortizon vurmuş. Igneden sonra çok ağrı yaptı. Ve üstteki kas ta çok ağrı var zonkluyor oturamıyorum . Emar çekildim gluteus medius kas liflerinde enjeksiyona bağlı ödem gelişmiş yaziyor. Bu ilaç ödem atmak için kullanılmıyor mu .kullanılan doz mu çok fazla ilaç orda kalmis olabilir mi. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım sürekli zonklayan bir kalcam var. Ödem atıcı ilaç iciyorum antiemflamatuvar. Ne önerirsiniz. Teşekkürlr

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Avni Babacan
Prof. Dr. Avni Babacan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Sevinç hanım madem Ankaradasınız bana ulaşın ve sizi göreyim eğer hala iyileşmediyseniz geçmiş olsun sevgilerimle avni hoca

14 Ağustos 2020 10:00
Prof. Dr. Avni Babacan
Prof. Dr. Avni Babacan Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Yazar toplam 944 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Trigeminal nevralji Prof. Dr. Avni Babacan
Bel fıtığı rahatsızlığı Prof. Dr. Avni Babacan
Agri radyoferekans Prof. Dr. Avni Babacan
Intersitisyel sistit Prof. Dr. Avni Babacan
Zona sonrası ağrı Prof. Dr. Avni Babacan
Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon) İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Dostali Aliyev Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Emin Sönmez Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
Prof. Dr. Serbülent Gökhan Beyaz Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
Uzm. Dr. Mesut Bakır Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
Doç. Dr. Cevdet Düger Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)
Facebook Twitter Instagram Youtube