kb
Soru Sahibi
13 Haziran 2021 01:28

Testiste şişlik

Hocam merhaba benim sol testisimde bir şişlik vardı doktora gittim ve ultrasona girdim sol epididimde hafif boyut ve ekojenite artışı mevcuttur( epididimit? ) Sol peritestiküler mayi artışı gözlendi kistik veya solid lezyon izlenmemiştir sonuçları çıktı. Bunlar hangi hastalığın göstergesi ve bu kısırlık ve erken boşalma sertleşme gibi sağlık sorunlarıda yaparmı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Kısırlık ve erken boşalmaya yol açmaz , epididim iltihabı var buna göre uygun antibiyotik yeterli olur

13 Haziran 2021 01:29