AA
Soru Sahibi
1 Ocak 2019 00:30

İdrarda beyaz iplikler

Sürekli iye oluyorum idrar kan hepsi bakildi temiz kadin dogum bakti temiz antibiyotik vajinal ovül kullandim her idrara çiktigimda beyaz ipliksi şeyler çikiyor en son idrar yaparken gene çikti solucan görünümdeydi ve üstünde kan vardi parazit testleri yapildi temiz çikti hiç bir şey bulunamiyor parazit ilaclarida kullandim bu ne olabilir

3 cevap
Cevaplar (3)

Sürekli iye oluyorum derken testler temiz çıkıyor ama sizin şikayetleriniz mi oluyor?

2 Ocak 2019 08:37
AA
Soru Sahibi

Testler temiz ilacta kullandim ama gene oluyorum ama asil sorun idrardan beyaz şeyler döküyorum görünüm olarak kurta benziyor enf.hast dahil çözemediler şistoma parazitinden şüphelendiler testte oda negatif çikti

2 Ocak 2019 08:58

bu durumda bütün seçenekler bakılmış. peki o dökülen şeylerin fotoğrafı varmı

2 Ocak 2019 09:31
AA
Soru Sahibi

Ewt foto var bugünde sistoskopi yapildi kr sistit dedi yakilacak fln dedi. *** *** ** eklerseniz whatsaptan gonderirim resimleri gerekirse sizede gelirim yeterki bulunsun

3 Ocak 2019 00:22

merhaba sistoskopi yapılıp kronık sistit denilmiş ise tedavi ona göre planlanmalı *** *** ** 17 fotoğrafları buraya gönderebilirsiniz ama sistoskopi sonrası cerrahi tedavi önerilmiş ise yapılması uygun olacaktır geçmiş olsun

3 Ocak 2019 14:17