BF
Soru Sahibi
22 Temmuz 2018 01:32

Testis kaşıntısı

İyi günler hıcam benim testislerde aşırı derece kaşınma oluyor bu da yaralara yol açtı bazen kanama bile oluryor iltiap gibi şeyler akıyor testislerden ne yapmam lazım

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Ayrıntılar için asistanımı arayabilirsiniz..*** *** ** ASİSTANIMLA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ, LÜTFEN HAFTA İÇİ 09:00 – 19:00 SAATLERİ ARAYINIZ. Op.Dr.Murad ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :4Nişantaşı İstanbul Tel : *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik

26 Temmuz 2018 19:32