GA
Soru Sahibi
5 Ekim 2022 10:30

Testis Kanseri Riski

Merhaba hocam öncelikle sizlere saygı ve sevgileri iletiyorum. Bir kaç gündür sabah kalktığımda testisimde sıcaklık ve terleme olduğunu fark ettim. Benim merak ettiğim konu testis ısı artışının spermleri kötü etkilediğini okumuştum bunun dışında testis kanseri gibi durumlara neden olur mu diye merak ettim. 25 yaşındayım. İyi günler dilerim şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba oncelikle gecmis olsun. Testiste ısı artışı altta yatan baska bir hastaligin belirtisi olabilir. O nedenle bir urologa muayene olmanizda yarar var. Tekrar gecmis olsun..

14 Ekim 2022 19:33