SP
Soru Sahibi
19 Nisan 2020 23:57

Testis ağrısı

Merhaba hocam benim sol testisin iç tarafında çok küçük sivilceye benzer leke çıkmış arada bir ağırıyor bir ara dar pantolon giydim büyük bir ağrı oluştu geçti bunu nedeni nedir acaba rica etsem

1 cevap
Cevaplar (1)

Poyraz Bey, Öncelikle geçmiş olsun. Muayene etmeden ve tarif ettiğiniz lezyonu görmeden doğru bir şekilde yönlendirme yapmak mümkün değil. Size tavsiyem en yakın sağlık merkezinde bir Üroloji Uzmanına muayene olmanız. Hastanemize başvurmak isterseniz *** *** ** numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

21 Nisan 2020 11:21