YR
Soru Sahibi
30 Haziran 2019 21:38

Test sonuçları

Hocam kolay gelsin, Hocam vajinal(özür diliyorum) ilişki sonrası 93. Gün 3. Ay Hiv Duo Ultra Antikor 0.05 antijen 0.00 Negatif 198. Gün 6.5 ay Hiv Combi Referans 0.420(bu kadar yüksek çıkması beni şüphelendirdi açıkcası) 250, gün 9.ay kemolüminesans veya benzeri Anti Hiv ab/ag 0.09 Negatif Anti hcv negatif Hbsag Negatif Vdrl rpr Negatif Anti hbsag poz doktora aşımın küçükken olduğumu söyledim başka olmadım Hocam 4. Yıla kadar uzayan vakalar okudum ne dersiniz yardımcı olmak için bana Teşekkürler doktor hanım

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Yazdığınız sonuçları tam anlayamadım ama sizin sonuçlarınız referans değerlerin altındaysa sorun yok demektir. Geçmiş olsun. Dr Kemal Topaloğlu Üroloji Uzmanı Bakırköy İstanbul

1 Temmuz 2019 09:42