am
Soru Sahibi
26 Mart 2015 18:05

tedavi için ne yapılır

istenilen analiz:TROMBOFİLİ PANALİ MUTASYON ANALİZİ 1-FAKTÖR V,MTHFR C677T,MTHFR A1298C VE BETA FİBRİNOJEN mutasyonları açısından COMPOUND HETERROZİGOT mutasyonları saplanmış olup tromboze yatkınlık açısından yüksek riskli grupta yer alır. 2-FAKTÖR XIII mutasyonu açısından HOMOZİGOT mutasyonu saptanmış olup tromboze yatkınlık açısından yüksek riskli grupta yer alır.

1 cevap
Cevaplar (1)

murat bey tek tek sonucu yazar misiniz yani faktor 2? faktor 5?..gibi ayrica bu test kime ve ne amacla yapildi?

26 Mart 2015 19:30