DG
Soru Sahibi
30 Haziran 2017 17:19

Tavsiye İstemi

155 boyundayım ve 68 kiloyum. Vücut yapım ise sarkık ve yumuşak bir görünümü var. Sıkı ve fit bir vücuda kavuşmak istiyorum ama ne yapabilirim tam olarak bilmiyorum. Yemek konusunda taviz verebilirim ama meyve, içecek(asitli içeçekleri pek içmem) ve abur cubur türü şeyleri tüketmeden duramıyorum. Bana bu konuda öneriniz veya özellikle dikkatle üstünde durmamı gerektiren bir uygulama olabilir mi acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, yaşınız alışkanlıklarınız, mesleğiniz gibi daha çok çok detaylı bilgilerden sonra ancak size özel bir tavsiyede bulunabilirİm. Genel anlamda meyvenin fazlası direk yağa dönüştüğü için günlük size uygun porsiyonu geçmemek ve seker ihtiyacı için başka yollar bulmak gerekir. Kayseride yaşıyorsanız bireysel danışmanlık için Kızılay hastanesine gelebilirsiniz. İyi günler.

1 Temmuz 2017 12:58