EC
Soru Sahibi
9 Mayıs 2019 14:25

Tarak kemigi kirigi

İyi günler dilerim hocam 1 mayista dusme sonucu röntgen cekildi ayak tarak kemiklerim kırıldı 4 adet tarak kemigi kirigi var şişlik inmiyor yarım alciya aldılar şişlik inmeden tam alciya almayiz dediler ilaç ve krem verdiler ama şişlik hiç bi şekilde inmiyor ayağım sürekli yukarda tutuyorum buz tedavisi uyguluyorum ama sonuç aynı ne yapmam lazım tsk

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Salih MARANGOZ
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

Kırıkların yanı sıra yumuşak dokularda da travma olduğu için şişlik çok olabilir. Buz uygulamasından yarar görebilirsiniz. Muayene eden doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririm.

5 Haziran 2019 20:21