AN
Soru Sahibi
27 Ocak 2011 18:04

TANI: R-SAĞ MEME,İİAB;-KÖPÜKSÜ HÜCRELER ERİTROSİTLER L-SOL MEME

TANI: R-SAĞ MEME,İİAB;-KÖPÜKSÜ HÜCRELER ERİTROSİTLER L-SOL MEME 1 HİZASI,İİAB;KÖPÜKSÜ HÜCRELER ERİTROSİTLER L12-SOL MEME 12 HİZASI İİAB; SEYREK KÖPÜKSÜ HÜCRELER MEMEMDEN ALINAN SIVI NIN PATOLOJİ SONUCUDUR.AÇIKLAMASINI YAPARSANIZ SEVİNİRM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. NAZAN AKTÜRK

1 cevap
Cevaplar (1)

İİAB:İnce iğne aspirasyon biopsisinin açılımıdır. Köpüksü hücreler ; iyi huylu (benign) kist göstergesidir. yani korkulacak birşey yok....

28 Ocak 2011 23:13